Medewerkers

Isabel Demeyere bij VSDC

Isabel Demeyere

Directeur
isabel.demeyere@vsdc.be

  • Coördinatie van de verschillende werkzaamheden binnen het VSDC
  • Officieel woordvoerder naar externe relaties, overheden en leden
  • Juridische adviseringen inzake VZW-Wetgeving
  • VSDC-boekhouding en fiscaalrechtelijke opvolging
  • Voordrachten, lezingen, seminaries VZW-Wetgeving
Terry Vreugdewater bij VSDC

Terry Vreugdewater

Human resources en interne organisatie
terry.vreugdewater@vsdc.be

  • Interne organisatie alle afdelingen
  • Dossieropvolging binnen de afdeling boekhouding
  • Interne en externe communicatie
  • Verdelen inkomende post en mails
  • Verantwoordelijk voor HRM en personeelszaken
Annelies Van Hecke bij VSDC

Annelies Van Hecke

Directiesecretaresse
annelies.van.hecke@vsdc.be

  • Rechtstreekse medewerkster van de directeur
  • Agendabeheer van de directeur
  • Verantwoordelijke ledenadministratie en opvolging leden
  • Opvolging facturatie VSDC en VSDC-fb
Didier Diesbecq  bij VSDC

Didier Diesbecq

Jurist - Juridische Dienst
didier.diesbecq@vsdc.be

  • Opvolging juridische vragen van leden
  • Opvolging van juridische dossiers
  • Opvolging wetgeving, parlementaire vragen, enz...
  • Samenstelling en redactie VZW-Review
Thijs Malisse bij VSDC

Thijs Malisse

Juridisch medewerker - Juridische Dienst
thijs.malisse@vsdc.be

  • opvolging VZW-wetgeving
  • opvolging juridische dossiers leden
  • nazicht statuten en statuutswijzigingen leden
  • opvolging Belgisch Staatsblad
  • opvolging parlementaire vragen en antwoorden
Matthieu Holvoet bij VSDC

Matthieu Holvoet

Medewerker loonadministratie
matthieu.holvoet@vsdc.be

  • opvolging loondossiers klanten
  • advies/afspraken sociale wetgeving aan klanten
Charlotte Dewitte bij VSDC

Charlotte Dewitte

Medewerkster Secretariaat
charlotte.dewitte@vsdc.be

  • onthaal van klanten
  • telefonisch onthaal
  • algemene secretariële taken
Dieter Deblauwe bij VSDC

Dieter Deblauwe

Medewerker loonadministratie
dieter.deblauwe@vsdc.be

  • opvolging loondossiers klanten
  • advies/afspraken sociale wetgeving aan klanten
Lisa Houzet bij VSDC

Lisa Houzet

Receptioniste/telefoniste
lisa.houzet@vsdc.be

  • onthaal van klanten
  • telefonisch onthaal
  • algemene secretariële taken