Lauwestraat 166 - 8560 Wevelgem | Tel: 056 410368 | Fax: 056 415774 | Mail: info@vsdc.be | Route
01/01/2007

2 nieuwe VSDC-boeken maken de reeks volledig


Het "VADEMECUM voor de VZW's" biedt een overzicht van de huidige wetgeving die nodig is voor een dagelijks beheer van uw VZW - Auteurs ervan zijn : Roland Van Hecke (directeur VSDC vzw, Isabel Demeyere (Adjunct-directeur VSDC vzw en Jean Pierre Vincke (bedrijfsrevisor)  
 
Het praktijkboek "VZW en directe belastingen" biedt een overzicht inzake directe belastingen en enkele knelpunten waarmee VZW's geconfronteerd worden. Roland Van Hecke (directeur VSDC vzw) en Guy Poppe (fiscaal jurist) zijn de auteurs ervan.  
 
Beide boeken worden uitgegeven bij Intersentia en zullen op de markt komen rond 1 februari 2007.  
 
U kan ze on-line bestellen via onze website onder de rubriek "boeken". U kan ook een mail sturen t.a.v. Mw. Eva Soens op het volgende adres : eva.soens@vsdc.be of een bestelbon faxen op het nummer 056/41.57.74.